Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus M2N-E alaplappal kapcsola...

Asus M2N-E alaplappal kapcsolatban lenne egy kérdésem! Valaki segítene? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni egy új procit, a neve AMD Athlon IIX3 420e 2.6 ghz, 3 mag. Na szóval az alaplapom am2-es és am2+-os procikat bír de ez am3-as. Megnéztem az asus honlapján az alaplapomat, alatta a CPU Support Listet, és ott azt írja ki hogy az alaplap támogatja a procit! Szóval most az lenne a kérdésem hogy valahogy meg lehet e oldani az említett alaplappal az említett proci futtatását. [link] itt a support list, keressétek ki a procit nézzétek meg! Ja és még van mellette a notesban valami: Due to Bios ROM size limitation remove LAN PXE ROM and change Crashfree3 to Crashfree. Ez mit jelent? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 27. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azt nem kaptam el, hogy miért a drágább E sorozatból veszel valamit, amikor a simából erősebbet kapsz olcsón.


A Crashfree 3 (google első találat, szóval elképesztően borzasztó iszonyaton bonyolult volt utánanézni) egy backup funkció az ASUS lapokon, amelynek legújabb verziója nem megy fel az említett lapra, mert nincs akkora flash tárhely hozzá.


Amúgy nincs más dolgod, mint update-elni a BIOS-t, és bepakolni az új CPU-t.

2011. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Bocsánat kicsit hülye vagyok ehhez xd gugli meg hirtelen nem jutott eszembe
2011. júl. 27. 16:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Őőő és hogy kell upgradelni? Mert letöltöttem egy upgrade-et ami állítólag támogatja az am3-as procikat de csak egy bin fájl van semmi más. Ezzel mihez kezdjek?
2011. júl. 27. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Belinkelted az Asus weboldalán a lapod oldalát, ott van a download fül, azon belül BIOS utilities. Operációs rendszerednek megfelelőt tölts le.
2011. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a bios utilities cuccot, innen hogyan tovább? Megpróbáltam futtatni, nem ment.
2011. júl. 27. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne. Állítólag ez az alaplap 1066 mhz-ig bírja a buszsebességet. Akkor hogy a francba támogat ilyen procikat amik ilyen 2000 mhz-nyi buszsebességgel működnek?
2011. júl. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!