Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép indításakor fekete a...

Gép indításakor fekete a képernyő és nem tölti be a windowst sem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Amióta megvan az új gépem mindig sötét képernyővel indult, f1-et nyomtam és betöltött a windows fél perc múlva.Ha rosszul lett a gép lekapcsolva, akkor indításkor f1, majd enter lenyomása után töltött és elindult a windows.

Jelen pillanatban f1 megnyomása után ha entert nyomok mindig tölt egy másodpercet... megint megnyomom megint tölt 1 másodpercet, és így tovább... egy idő után (fél perc) már nem tölt semmit csak áll a gép fekete képernyővel és nem reagál semmire.


2011. jún. 27. 13:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fejlemények az ügyben: Kipróbáltam bátyám videókártyájával, működött, újraraktam a win7-et. Visszaraktam a saját kártyámat 2.bekapcsolás után bejött a windows minden remek volt (windows előtti dolgokat pl bootolás akkor sem mutatta).Feltelepítettem a szükséges illesztőprogramokat, újraindítottam, de azóta megint nincs kép, de a windows tuti hogy bejön... a videókártya garanciális, egy csere szerintem több hétig eltarthat. Válasszam inkább a szervizelést?
2011. jún. 28. 20:13
 12/18 anonim válasza:

Szia,


amikor kiveszed a BIOS elemet, vedd ki legalább 2 óra hosszára úgy, hogy a gép is legyen áramtalanítva teljesen kihúzva a konnektorból. Majd elem nélkül indítsd el a gépet, nyomj F1-et a folytatáshoz. Aztán leállítod a gépet, ha már nem csinál semmit. Majd visszarakod az elemet és újraindítás. Amúgy nekem is ilyen a gondom pont hogy windows logo után egyből fekete képernyő, majd reset és utána windows normál módú indítása a javítási konzol helyett és akkor már bejön rendesen. Nvidia GeForce 210 kártyám van, és szerintem próbálj meg régebbi illesztőprogramjait is hátha megy. Ha nem akkor nincs mit tenni csere, vagy vársz újabb illesztőprogramra. Általában a gyári cd-n lévő programmal mennie kellene. Amúgy a bios-ba való belépéshez indítás után egyből a DEL gombot nyomogatod folyamatosan. És nem reset után :) Remélem segíthettem.

2012. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 MOARmasteRR válasza:

a merevlemezedet ki kell cserélni hogy ne arrol induljon a windows

szoval rakj bele egy masikat amin a windows lesz a régin pedig csak adatokat tarolj

nekem sikerult :)

2013. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Okvetlen szerezz be egy System Rescue - CD-t.
2015. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Csinálj BIOS vagy CMOS resetet.


1) Kapcsoljuk ki számítógépünket. A legjobb, ha a tápegység kábelét kihúzzuk.Távolítsuk el az elemet 10 perce.


2) Keressük meg a CMOS jumper alaplapunkon (elem mellett 3 tüske, amin 1 műanyag cucc van), majd távolítsuk el. Ezután egy pillanatra kapcsoljuk be számítógépünket. Majd helyezzük vissza a jumper-t.


Pontosabb infókért írd be google-be, az alaplap nevét és hogy manual pdf.

2016. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit későn de csak azért írom hátha valakinek segít aki ezt a kérdést nézzi .


1.Ctrl+alt+delete aztán feladatkezelő

2.Rámész hogy több részlet

3.Aztán fent a bal sarokban fájl>új feladat futattása

4.Beírod hogy explorer.exe

5.Kész


Remélem segítettem !:)

2016. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok nekem 3hónapos a gép és bekapcsolás után felete háttér van és csak az egér látszik korbe futó ikonnal. Semmire nem reagál egyedül az fn f5re
2020. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mit tudok vele kezdeni ?
2020. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!