Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hang probléma xp/vista/win7?

Hang probléma xp/vista/win7?

Figyelt kérdés
Nekem a gépemen XP volt. de tönkre ment és feltelepitettem a vista ultimate-et de azzal anyibaj volt (nem volt net és hang) hogy feltelepitete ma win 7 ultimate-t ez tökéletesen fut. és internet is van. de a hang az változatlan. probáltam leszedni a realtek hd audio drivert mert ez volt nekem az xp-n is. de nem engedi telepiteni. ha a hangfalat bedugom bármék dugacsba akor csak búg. mit tanácsoltok.ha kell még információ megirom.
2011. jún. 27. 15:33
 1/3 bix ***** válasza:

sajátgép-jobklikk-tulajdonságok-eszközkezelő és nézd meg hogy mi van felkiáltójeles.


felszambázol az alaplap gyártó oldalára, megkeresed az alaplapod, drivert keresel hozzá, audio drivert lerántod, meg amit még látsz hogy hiányzik, és ennyi. csak ne xp drivert akarj telepíteni...

2011. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezabaj h minden kivan pipálva..azt jelzi h tökéletesen müködik. és a hangfal tökéletesen megy. telefon segitségével megnéztem. a hangkártyám meg nem hiszem h elromlot a semmitől de megnézem amit irtál.
2011. jún. 27. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy 2 hangkártyád van, és csak át kell állítani, hogy melyik legyen aktív, vagy valahol le van véve a hang nullára...
2011. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!