Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit érdemes néznem fejhalgató...

Mit érdemes néznem fejhalgató vásárlás előtt? Melyek azok a paraméterek, amik dukálnak? Erre mit mondtok-->

Figyelt kérdés

Nézegettem, bár nem tudom mit érdemes szemelőtt tartanom, de a creative mint márka számomra meggyőző, ezélt például ezt választottam: [link]


Ez jónak számít? Melyik érték mondja azt meg nekem , hogy jól fog e szólni, hogy van e azért bennen mély.. Mmert tm , van ami drága és mégsem olyan jó, vagy ugyanazt tudná egy nála negyede anyiba kerülő termék is. Ti mit ajánlanátok? Nem dj vagyok, egyszerüen főleg netes beszélgetésekhez kellene, de tisztán szeretném érteni a szöveget, valamint a zenét is előszeretettel halgatom.

Nem szempont viszont az, hogy na most ordibáljon nekem. Azért szeretnék hallani 5 év mulva is :)


2011. jún. 30. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Ha a márkanevet kiemeltem, még ehez is kérnék véleményt. Ez nagyon megtetszett!

2011. jún. 30. 18:30
 2/2 anonim válasza:
Ha igazán jó fejhallgatót akarsz az a legjobb ha ott a helyszínen kipróbálod. Erre jobb helyeken van lehetőség. Én személy szerint a G-Shark fejhallgatókat tudom ajánlani. Nekem is és több ismerősömnek is az van és nagyon elégedettek vagyunk mind minőségben mind kényelmességben.
2011. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!