Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen a...

Miki1988 kérdése:

Miért van az, hogy ezen a laptopon minden szaggat minimumon is? AMD athlon II dual core 2,1Gh,2Gb Ram, ati hd 4200 vga, win7 home? Minden drivert probáltam már a Vga hoz. Tényleg ennyire gyenge, hogy a Most wanted meg a Pro street low-on szaggat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A HD 4200 elég gyenge, de talán egy NFSMW-vel még meg kellene bírkóznia. Esetleg nem hirid géped van, amiben az Intel és az ATI chip felváltva dolgozik? Mert ha igen, ahhoz speciális driver kell a gyártó honlapjáról, különben állandóan csak a játéra alkalmatlan Intel fog működni.
2011. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Win7-hez sovány a 2GB RAM, több kellene..
2011. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most látom, hogy elgépeltem, természetesen HIBRID-et akartam írni, ha esetleg rá akarsz keresni.
2011. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A HD4200 nem egy erőbajnok, de azért az alaplapi integráltak közül nem is olyan rossz. Nem tudom, hogy milyen lehetőségek vannak azon a laptopon, de tesómnak asztaliban egy HD3200 van dedikált 128MB memóriával...ahogy kisérleteztünk vele úgy találtuk a leggyorsabbnak, ha a 128MB dedikálton kívül kapott a fizikai memóriából is 128MB-t (így kb duplázódhatott a sávszél). Ahogy néztük így már kenterbe vert egy 6600Gt-t 3DMark 06-ban és ha erre az eredményre lehet alapozni (kb 1600 pont), akkor a Most Wanted-t szépen kéne vinnie...szerintem
2011. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, azt hogy csinálod, hogy kapjon a fizikai memóriából is a videókártya?
2011. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem a nevére, de bios-ban lehetett állítani, hogy csak a sideport vagy csak a fizikai vagy mindkettő (ennek a nevére nem emlékszem). Persze öcskös azóta vett rendes kártyát, de ideiglenesen ez is jó volt neki és olcsón megúszta az átépítést. :)
2011. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!