Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az a gépemmel, hogy...

Miért van az a gépemmel, hogy simán megvan az ajánlott gépigény egy oylan játéknál amit simán kéne max grafikán vinnie de örülök ha minimumon elfut?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
mert ati kártyád van....
2011. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amugy ide ilyenkor írd le a géped konfigját a táptól a prociig, meg a játékot amit játszani akarsz
2011. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert a gépen özben fut a windóz meg még kitudja mi. Azokat se árt beleszámlni...
2011. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért rossz amugy az ati kártyák?
2011. ápr. 24. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:

mert az van a gépedben??? XD

médium vagyok....



mert azok kényesek...állandó törődés igényelnek...

azt fel kell telepítened, használnod kell mellé az ati-tools-t folyamatosan frissítened kell a driver-ét...

és ha egy játék nem megy akkor még illesztőprogramokat is keresgélned kell....persze ezt a kis fogyasztással és a nagyobb teljesítménnyel kompenzálják, de hiába a 6-7 %os teljesitményelőny ha nem tudod normálisan használni a kártyát


ezzel szemben az nvidia-t csak feltelepíted oszt cső

ő mindent csinál magának...

jah, és a játékokat nVidiára gyártják...


szóval a problémádat bizonyára az okozza hogy nem a legujabb driver van fennt...de nem is mindíg a legujabb a legjobb...utánna kéne nézned.nemtudom hogy van e vmi ilyen fórum ahol atisok segítenek egymásnak...

de írd le iide a gépedet és hogy melyik játékot akarod tolni aztán utánna nézek...

2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek az utolsó IQ fighternek egy szavát se hidd el, mind baromság amit leírt, nincs semmi gond az ATI kártyákkal, nekem volt Nvidiám is ATI-m is, mindegyikkel meg voltam elégedve, a mostani ATI 5770 mellett a jó ár\teljesítmény arány miatt döntöttem.
2011. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szóval iq fájtör vagyok.....

lehetséges.... de ne vezess félre másokat mert te szaros atit használsz...

az amit írtam az nem csak a saját véleményem...

amiket mondtam azok tények amit egy hivatalos teszt-ből idéztem....

és ha már a médiába ez megy és még az emberek többsége is így van vele akkor miért illetsz IQ fighter jelzéssel?

attól nem kell fikázni mert igazam van....

de gondolom sok a frusztráció az életedben az ati-d miatt is...ugyh én már nem is idegesítelek ;)

2011. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te egy idióta troll vagy utolsó, nem más. Hivatalos teszt phh, ilyen embereket komolyan...
2011. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

miért csak ati-sok vannak ezen az oldalon???

jah azért mert ők szorulnak állandóan segítségre....:P


amugy mond már meg hogy mi az ami nem igaz a válaszomból???

2011. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és hidd el a mostani a 3 számítógépem és már 3 ati kártyám volt....az utolsó egy hónapja főtt meg és vettem egy nvidiát....

hát felüdülés....

régen én is az atira esküdtem mert bevettem az ár/teljesítmény maszlagot...de rengeteg bug-ba ütköztem...

a mostani vga-mal majdnem mi9nden nap meglepődöm hogy mennyire kényelmes egy atihoz képest...

2011. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!