Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek játékra? Alaplap: Intel D945PSN, CPU típusa DualCore Intel Pentium D 820,2800 MHz,2Giga Ram!

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 07:20
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Maximum valami középkategóriásat. De a processzorod elég gyenge, az újabb VGA-kat nem nagyon fogja kihajtani.


Esetleg egy Radeon 5670, vagy egy "Geforce" GT430

2011. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha vennék új processzort akkor milyet tudok bele venni vagy milyet érdemes??Bocs de hülye vagyok hozzá!!
2011. júl. 8. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már új processzort is veszel, akkor gyakorlatilag már a komplet gépedet is cserélhetnéd.
2011. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:

Így van. Az egész konfigot lecserélhetnéd akkor. Amúgy már most is a maximum van benne (Pentium D). Valószínű, hogy egy Core2-t már nem is támogatna a BIOS.


De ha beleteszel egy olyan VGA-t, amit írtam, azzal még el lehet játszadozni. És az max 15k-ba kerül.

2011. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alaplapod ezeket a processzorokat támogatja:

[link]

Szerintem ezt nem éri meg cserélni. Videókártyából szerintem sem érdemes HD5670-től erősebbet választani.

2011. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!Azt hiszem akkor veszek egy Radeon 5670-est!:)
2011. júl. 8. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!