Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, de nem mindegy milyet! Olyat szeretnék, ami akadás mentesen viszi a FEAR 3-at, a Battlefield 3-at, a COD7-et, Left 4 Dead2-t, és a többit! Lehetőleg a legolcsóbb megoldást írjátok le! Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 00:13
 1/7 anonim válasza:

MSI - laptop vagy

DELL - mind2 jó :)

2011. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chrisstian_ ***** válasza:
nos azt így nehéz "megmondani" h melyik a legolcsóbb laptop, mely elviszi ezeket a játékokat akadás mentesen, de ha kifejezetten gamelésre veszed és nem a vonaton akarod nyomni, akkor inkább vegyél PC-t. Ugyan azért az árért sokkal erősebb gépet kapsz és játszani is kényelmesebb rajta
2011. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

150k körüli gépen is akadásmentesen futnának ezeh ha olyan a konfig, csak low grafikán (valamit valamiért), megnézed mi ezeknek a játékoknak a minimális illetve ajánlott követelménye, és megnézed hogy az a konfig mennyibe fáj egy laptopban, de sztem200-250k körül már el fogsz velük játszogatni, kisebb nagyobb kompromisszumokkal, de akadni nem fognak, az már más kérdés hogy ennyiből fullos asztali gép is kijön ha nem szükséges a hordozhatóság...én persze megértem, laptopom van, és otthon-kollégium között kell utazgatni hétvégente, két külön gépet nem tarthatok fent, és játszani is szeretek :)

olcsóság terén delleket ajánlanám és melllettük szól a 3év gari is

2011. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A laptop nem játékra való...ha nincs nagy szükség a hordozhatóságra, akkor sokkal jobban megéri egy asztali gép ráadásul erősebb, könnyebben fejleszthető stb. Max veszel mellé egy kis netbookot vagy egy okostelefont, amik kielégítik a mobilis igényeket (netezés, zenehallgatás, filmnézés stb). Egy olyan notebook árából, amivel lehet normálisabban játszani, kijön egy játékra jó teljesítményű PC meg egy kis notebook.
2011. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam, a kérdésre válaszoljatok. Én a LAPTOPOT kérdeztem basszus, nem az asztali pc-t. -.-
2011. júl. 9. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ma már tartanak ott hogy játékra is lehessen használni DE a pc tényleg jobb (ezért ne ordítsd le a fejem) és ha akarsz nagyon a zsebedbe kell nyúlni,ha olyan olcsón akarod akkor mind csak low on fog futni. így is kell? és mennyi az a nagyon olcsó?
2011. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha csak annyit tudunk, hogy játszani szeretnél újabb játékokkal, akkor az az ésszerű megoldás...igaz a laptop divatosabb, de nem gémereknek való. Ha állandóan utazol, több helyen tartózkodsz, akkor van értelme a hordozhatónak, de komolyan játszani úgyis csak hálózatról lehet mert leeszi az aksit. Ha legalább közepes beállításokkal akarsz játszani 30 fps felett, akkor szerintem egy negyed millába is belekerül a cucc, míg ebből kijön egy kellemes teljesítményű gép 20-22" monitorral meg egy 100k-s notebook együtt...de egy komolyabb "gamer" notebook, amivel már tényleg el lehet játszadozni kicsit komolyabban már 400k környékén landol (és melegszik/zúg rendesen ha terhelik).
2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!