Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Total Commanderbe segít valaki?

Total Commanderbe segít valaki?

Figyelt kérdés

7.50-es demo verzióm van, amit 1 hónapig használhatok.

Van hozzá valami a crack? vagy regisztrálnom kell? Ha igen hol? És az INGYENES?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. júl. 9. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak általános intézőként vagy ftp-kezelőként használod, fájlokat másolni, áthelyezni, ki-vagy becsomagolni, azt a demo is meg tudja csinálni, csak indításkor egy ablak figyelmeztet és valamelyik számot le kell nyomni.

Hónapokig, évekig is tudod használni így, mert bár azt írja hogy egy hónapig vagy jogosult, a program nem tiltja vagy blokkolja magát 30 napon túl sem, és senki nem fogja ellenőrizni hogy valóban törölted-e.


Nekem is 7.50 demo van, 2010. május 5.-én lett telepítve, és 14 hónap után is működik ugyanúgy. Ha semmi extra dolgot nem csinálsz vele, felesleges a crack, ami eltünteti azt az egykattintásos ablakot az induláskor.

2011. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm! egyébként ftp-hez kell a COD2- szerómhoz:D
2011. júl. 9. 10:58
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem ingyenes, ez egy Shareware program. De eddig úgy tudtam hogy életfogytig működik Demo változatban is. :)

Én az 7.50a -t használom, ide felraktam neked licenc fájlt amit én is használok:

*****

Csak kicsomagolod és bemásolod a TC könyvtárába.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az FTP miatt kell a Total Commander, akkor esetleg érdemes megpróbálni a WinSCP nevű ingyenes FTP klienst is, aminek nagyon hasonló az egyik kinézete (van több is) a TC-hez.

Képernyőképek: [link]

2011. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!