Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépemmel a gond?

Mi lehet a gépemmel a gond?

Figyelt kérdés
Apám korábban azt mondta, a ventillátor nem működik rendesen, és tönkrevághatja a tápot is. Mondtam, hogy cserélje ki, erre a válasz: még működik, nem?! Azóta eltelt pár hónap, most ismét gond lett a gépemmel. 2-3 napja egy bizonyos idő, fél-egy óra után egyszer csak elmegy kép-hang, csak halkan búg, semmit nem lehet a gépemmel csinálni, csak hosszas gombnyomás után kikapcsolni. Ha azonnal próbáljuk visszakapcsolni, a gép akkor is csak halkan búg, de semmi egyéb reakció. Viszon tha várunk vele valamennyi időt, akkor ismét rendesen bekapcsol, megy... aztán egy idő után megint meghal. Mi lehet ez? Mi a vetillátorra tippelnénk. Benéztem a gépbe (nagy szakértő tudományommal :D), és a hátsó ventillátor tényleg nem megy, teljesen áll végig. Lehet ez a probléma? Mit tehetnénk? Apám nem segít. :(
2011. júl. 9. 19:26
 1/4 anonim válasza:
venti csere
2011. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
táp csere
2011. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 smisy válasza:
1. Cseréld le a ventillátort, 2. cseréld le a tápot, 3. cseréld le apádat :)
2013. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azóta a teljes gépet lecseréltem. :)
2013. okt. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!