Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a készülék, röviden mire jó?

Ez a készülék, röviden mire jó?

Figyelt kérdés

Via C7 Tablet PC


[link]


Egész tök jól néz ki, csak nem értem hogy röviden mire használható. Biztos hasznos kis cucc, vagy nem jól gondolom?


2011. júl. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
kínai. többet nem is kell róla mondani.
2011. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják a netbook láz után a tablet láz jön. Szerintem akinek van egy jobb fajta okostelefonja simán megvan tablet vagy netbook nélkül. Lényegében netezés, képeket és videó nézés, zene hallgatás, ebook olvasás meg egyéb kis alkalmazások futtatása (ha androidos, akkor ahhoz való játékok/alkalmazások). Az olcsóbb fajta tabletek képe nem olyan szép, lassúak és csak wifi-n keresztül lehet netezni...a komolyabbak értelemszerűen szebbek, gyorsabbak és egy SIM kártyával mobilinternet is előfizethető rájuk. Szerintem ezek inkább divatból fognak terjedni és az érintőképernyő varázsa lesz az egyik fő motiválóeszköz. Persze picik, könnyűek, az aksik is általában elfogadható üzemidőt nyújtanak, de szerintem csak a drágább modellek érnek valamit...egy olcsó tablet helyett inkább egy közepes netbook (mondom ezt úgy, hogy a párom fapados netbookját egy egyszerűbb point of view tablet-re cseréltük...a páromnak mondjuk jobban tetszik, mint nekem...igaz sokat olvas ebook-t miközben fejhallgatón szól az mp3 illetve fel-felkukkant a netre).
2011. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ct1_r_61sk8


Egy kis tablet/ipad 2 parodizálás még mutatóba...szerintem jópofa lett :)

2011. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy ez a videó :DD

Szóval akkor ez a kis készülék olyan mint egy hordozható számítógép, még a laptopnál is kisebb. De tulajdonképp a wifi annyira nem lassú vagy igen? :/

Az előfizetésesre meg pénzt kell költeni. :/

Na most akkor melyik jobb?!

2011. júl. 11. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Wifi illetve UTP kábeles internetelérés van csak a kérdésben szereplő gépen, mobilinternet nem játszik. Ezt a Via procis terméket nem ismerem, de valószínűleg nagyon alap cucc/nem túl erős...de legalább olcsó. Nekem nagyon nem kéne, de biztosan van akinek bejönne/kielégítené az igényeit...

Ebben a videóban egy nagyon hasonlót nyúznak, de sajnos elég egysíkú a bemutató...csak egy béna játékot mutogatnak meg a G szenzor működését:

http://www.youtube.com/watch?v=d3ZWUfoOCmk&feature=related

2011. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 misi4444 válasza:
ez arra jó hogy elkölcsd a pénzed :)
2011. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!