Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell DVD lemezre írni...

Hogyan kell DVD lemezre írni egy filmklipet, hogy azt a DVD készülék (divx) lejátsza?

Figyelt kérdés
Digitális kamerával, és fényképezőgéppel is készítettem filmklippet, rátettem a számítógépemre, és kiírtam DVD-re. Lemezkép formátumot választottam, mert azt olvastam, hogy abban az esetben tudja majd a számítógépen kívül más is lejátszani. Mégsem így van, nem játsza le. Mit csinálok rosszul? Segítsen légyszi valaki. Köszi
2011. okt. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit csinálok rosszul?"

Nagyjából mindent......

A kamerád és a fényképezőgéped minden bizonnyal nem divx formátumban rögzít, tehát esélytelen, hogy a dvd azt lejátssza. Át kell konvertálni olyanra, ami annak megfelel. Azt, hogy "lemezkép formátum" már értelmezni sem tudom.

2011. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt egy egyszerű konverter, próbáld ki.

[link]


+Video /válaszd ki a videót/


to AVI /állítsd be hova tegye a konvertált videót/

a beállításokon egyelőre ne változtass, később azon is lehet majd finomítani.

Konvertálás után írd ki Adatlamezként. Ha van újraírható lemezed először azzal gyakorolj és csak pár perces videóval.

2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!