Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Tabletet vagy...

Szerintetek Tabletet vagy netbookot kellene venni melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nagyából ugyanabba az árba vannak és a tablet az kisseb de nehezen fogható de a netbook azt le lehet tenni asztalra de nem tudok dönteni.
2011. júl. 13. 08:36
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Attól függ, mire kell. A netbook kicsit több mindenre lehet jó. Könnyebb rajta gépelni. Viszont nagyon lassú. A Tablet az célgép, így gyorsabb, viszont a funkciói is korlátozottak.
2011. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bírod,hogy mindig tiszta tapinyom a képernyőd,akkor tabletet.
2011. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
PDA toll? Nekem tablet van, PDA tollal és nem tapis a képernyő. Amúgy a tablet sokkal kényelmesebb pl olvasni, netezgetni. Lehet rajta e-mail írni is, csak egy hotspot kell, vagy wifi router otthonra.
2011. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

" Lehet rajta e-mail írni is,"


bele is pusztulnék, 10 ujjal gépelek vakon még netbookon is, ha egy levelet tapikijelzőn kéne leszenvednem asszem bele is őrülnék... de tény hogy igények és pofonok, van akinek megfelelő alap feladatokra, én viszont tuti netbookra voksolnék ha magamnak vennék. vagy méginkább valami 13'3 körüli gépre, súlyban nem vészesebb, de használható már viszonylag kompromisszumok nélkül. dm3-as hp-m 100 ért vettem bruttó, garisan, boltból, alu az egész borítás, magnézium váz, stbststb. nem annyival drágább mint amennyivel jobb.

2011. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis facebookolásra chatelésre tanulásra ilyenek
2011. júl. 13. 09:21
 6/8 A kérdező kommentje:
de a tablethez lehet mobilnetet venni nem?
2011. júl. 13. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
ha windows 7 tablet akkor igen de ha android akkor elég nehéz lenne annak beállítani a mobilnetet aki nem ért hozzá
2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább öszerakok egy asztali gépet ami gyorsabb is jobb is ezeknél...

De ha androidos akkor tablet ha windowsos akkor meg tök mindegy, ha meg nem bírod a tapikijelzőt akkor veszel hozzá billentyűzetet.

Szerintem a tablet a jövő, a win8 is már tabokra lesz optimalizálva, meg nemsokára jönnek a tegra3-as tablet/telefon processzorok amik már az átlagos notebookokat is lekörözik:D

2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!