Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet újratelepíteni egy...

Hogy lehet újratelepíteni egy Androidos Tabletet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Androidos tabletet, mely angol nyelvű volt. Netről szedtem le magyar nyelvi frissítést hozzá. Viszont ettől a "bootolás" után befagy.

Valami megoldás? (Android 2.2 van rajta)


2011. szept. 25. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Vidd szervízbe. Ha garanciális ingyen megcsinálják.

Ha nem, akkor szoftverfrissítés lesz. Nem tudom mennyibe kerül, ez boltonként változó.

De inkább viidd szervízbe, minthogy te szarakodj vele és elvesszen a garancia.

De tudtommal leírják, hogy mindenféle moddolás gari vesztéssel jár.

2011. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hivatalos honlapról szedtem a frissítést:


A frissítés csak az xPAD-70 készülékkel használható. A frissítést minden vásárló saját felelősségre végezheti. A nem megfelelően elvégzett frissítés a készülék végleges meghibásodásához vezethet. A nem megfelelően elvégzett frissítésből adódó esetleges károkért felelősséget nem tudunk vállalni. A nem megfelelő frissítésből adódó károk helyreállítása nem tartozik a jótállási feltételek körébe.


Egyébként ha nem sikerül megcsinálnom, akkor viszem szervízbe (2k a frissítése)

2011. szept. 25. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első az jó nagy hülyeséget írt. Csak azt tudnám, hogy ha valaki nem ért hozzá akkor minek írogat?


Nézd meg a neten vagy ugye el kéne olvasni a használati kézikönyvet, mert azt nem viccből adják hozzá, hogy hogyan kell a recovery menu-be belépni és ott van factory reset az kell neked. Utána minden jó lesz. :)

2011. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kézikönyvet nem adtak, csak egy 2oldalas lapot.. internetes kézikönyv van, de ott nem ír ilyesmit.
2011. szept. 25. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Probléma megoldódot.:)
2011. szept. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!