Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Unknown Hard Error \\SystemRoo...

Unknown Hard Error \\SystemRoot\\System32\\ntdll. dll Ez lenne a problémá. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Régebbi gépre próbáltam feltenni XP prof SP3-at....elindul a hardverkiképzés ésutána kék képernyő és ez a felírat: STOP: c0000221 Unknown Hard Error \\SystemRoot\\System32\\ntdll.dll


Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!! Se cd-ről se pendrivról nem engedi feltenni az XP-t!!Régebbi XP vel nem próbálkoztam!


2009. márc. 31. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebbi gépekre nem ajánlatos feltenni az SP3-at... Be tud bootolni a gép? 1) Ha igen, szedd le a netről az ntdll.dll fájlt és másold be a C:/WINDOWS/system32 mappába Link: [link]


Ha meg nem tud bebootolni, akkor használj boot cd-t vagy vidd el megjavítani...

2009. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tud be bootolni!! Ez vele a gond!! Valami kékhalál szerü van vele, de nem mutatja a kék hátteret...csak egy pillanatra!Elkezd tölteni az xp harverkiképzése és utána bedobja a kék hátteret ezzel:STOP: c0000221 Unknown Hard Error \\SystemRoot\\System32\\ntdll.dll


Köszönöm a választ, de ha tudna valaki valami gyors és használható választ adni a szervizen kívül azt megköszöném.. :P

2009. márc. 31. 18:32
 3/6 anonim válasza:

Rakj fel SP2-t, ha az sem segít sp1 (haladj visszafelé).

A régi gép kissé fejreállt az új sp-től.

2009. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam feltelepíten rá az SP3-as xp-t!!

Harverkiképzés után írta ki..

2009. márc. 31. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Cd-ről bootolj be, ott nem dobhat kékhalált, mert nem a windows bootol, csak maga a telepítőlemez. Szóval ne a windowsből indítsd el a telepítést


kb 1 millió dolog okozhatja az említett hibát. De minden esetben valamilyen adatátviteli oka van a dolognak. Vannak megoldások, de hát... szóval mindenkinél más jött be. Winyó csere, totális format, ujra particionálással, ne egy IDE kábelen legyen a cd olvasó és a winyó ilyesmi, jumpereket állítgattak a winyón és a cd olvasón is.

Próbálkozz valamivel a leírtak közül...

2009. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem engedi a cd-ről való bootolást!! :(

Majd megpróbálom az elítetteket.

köszönöm a válaszok, várom a továbiakat!!

2009. márc. 31. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!