Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépes boltokban vállaln...

Számítógépes boltokban vállalnak cd másolást? (LENT)

Figyelt kérdés

Egy eredeti pc játékról lenne szó. Mi megpróbáltuk átmásolni, de nem engedte..

Ha vállalnak ilyet akkor azt kb mennyiért?


2011. júl. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Egy jogvédett tartalom másolatát tilos árusítani, itt pedig maga a szolgáltatás ára lenne hogy lemásolják. Az, hogy te egyes eredeti tartalmakból magadnak otthon tarthatsz egy biztonsági másolatot, még erre üzletet nem lehet építeni szerintem.


Ha nem valamilyen 200FT-os ömlesztett dobozokból vehető játékról van szó, akkor kell lennie p2p-n is letölthető változatnak, amiben megoldották a törést, másolásvédelem kijátszását, és a tartalom megosztását.

2011. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom sehogy sem átmásolni? Ez nem valami jó, mivel elég régi cd és így is eléggé karcos és nem tudom meddig lesz még jó (most még semmi baja).

Letölteni nem tudom nagyon.

A p2p az egyébként milyen?

2011. júl. 13. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:

p2p-n a torrent, warezletöltést érik, jogvédett tartalmak (illegális) megosztását.


Ha csak felmásoltad a gépre a lemezt, meg vissza kiírtad volna, az nem biztos hogy a jó megoldás. Valamilyen spec. program kell hozzá, próbálj rákeresni játék rippelési megoldásokra, játékból iso készítésére.

2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!