Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csomagoljam ki a...

Hogyan csomagoljam ki a Metin2Mester kliensét?

Figyelt kérdés

Tudom hogyan szerkeszthetem a Metin2Mestert, de nem tudom, hogyan kell kicsomagolni előtte a fájlokat. Már találtam rá egy megoldást, ami majdnem bejött; egy olyan fájlt kellett ott is kicsomagolni, amit a gép nem ismert fel, és így azt se tudtam kicsomagolni.


Értek hozzá, csak ezzel az egy dologgal van bajom... Ilyeneket tudok ott csinálni: céh jel megjelenítése, amihez egy külön kötegfájlt kellett írnom, új céh jel készítése (igazából csak ennyit tudtam megcsinálni, ahol nem volt ilyen kibontogatásos probléma XD), de még meg tudnám csinálni, hogy domborzat átvariálása, NPC-k átalakítása, (szakáll készítés XD), leltár szerkesztése, színek szerkesztése, új mapek és szerverek létrehozása, (és most ezek jutottak csak az eszembe XD) stb.


Szóval az ilyen fájlok típusa szinte mindig EPK, vagy EIX, a Társításnál pedig mindig Ismeretlen alkalmazást ír ki, és ha itt megoldhatnám a problémát, nem tudom, melyik másik programmal nyissam meg.

Ha valamit le kell hozzá tölteni, akkor remélem, nem lesz megint olyan a letöltött fájl, mint amit nem tudok kibontani...-.-"


Szóval aki tud erre megoldást, az azonnal mondja el lécci!


Ui.: általában szépen írom a kérdést, szépen az 1. visszaválaszolásomat a válaszra, aztán meg normális, laza, gamer írássál válaszolgatok még a válaszaitokra...xDDDDDDDDDDDDD


2011. júl. 14. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
NE xDDDD-zz te 10 éves low,még gémer se vagy ha metin 2-vel tolod-.-
2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez előző válaszolónak üzenem azt hogy ez baromira értelmes válasz volt...


Válasz a kérdésre: Sejtem hogy a DDMT2 fórumán kezdted te is. Ott elvileg kéne lennie egy ilyen programnak amivel ki lehet csomagolni ezeket. Csak találd meg. De amúgy ha beírod google-be hogy EPK fájl vagy EIX fájl biztosan kidobja hogy mivel lehet kitömöríteni.

2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Am tom mivel lehtne új szervert csinálni, mindent megtaláltam hozzá a googleön, de a tartalom fele megszűnt, vagy az böngésző akarja megnyitni. Ezért akartam inkább a klienset szerkeszteni, mert programom van új szerver indításhoz, kliens készítéséhez viszont nincs! :S Én is tudok ilyen progit, amivel ki lehetne csomagolni (de mint már leírtam), azt is a mozilla akarja megnyitni...
2011. júl. 25. 09:51
 4/7 A kérdező kommentje:
ezek e a fájlok amit a mozilla akar megnyitni, rar fájlok, szal ha valaki tud ezekre való kicsomagolási módot, akkor az jó lenne, mert akkor az eix és epk fájlokat is ki tudnám csomagolni.
2011. júl. 25. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Rar fájlok kitömörítése? WinRar, 7z.
2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A WinRarral mindig is próbálkoztam. Letölteni akartam, és annak is ez volt a baja...: a mozilla akarta megnyitni...:S
2011. aug. 13. 11:56
 7/7 anonim válasza:
metin2hungary.net sok minden megvan. :)
2017. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!