Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megtanulni...

Hogy lehetne megtanulni Photoshopot használni?

Figyelt kérdés
NINCS pénzem kifizetni egy tanfolyamot, a tutorialokból meg nem értek semmit, mert tényleg egyáltalán nem értek a programhoz. Mindenkinek olyan természetes dolog, hogy profin ért a photoshophoz, de hogy tanulja meg?? Én sajnos azt se tudom, rajzolni hogy kell vele. Kösz.
2011. júl. 17. 21:06
 1/5 Neni83 válasza:
Van könyv,3ezertől,és interneten is lehet tanulgatni...De a legjobb a tapasztalat :)
2011. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszerű tutorialokkal kezdj.

[link]

2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon kevesen vannak, akik profin értenek hozzá.
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, de nem tudsz valami olyat is, ahol magyarul írják? mert nekem a magyar verzió van, a legújabb, és nem mindig tudom lefordítani a szöveget. Köszi!
2011. júl. 17. 22:30
 5/5 anonim válasza:
szerintem a legegyszerűbb, ha megnyitod a programot, és magadtól fedezed fel :D közben pedig olvasol mellé pár tutorialt, esetleg fórumokon is utánanézhetsz, és idővel menni fog. rajzolni meg úgy kell, hogy ecsetre kattintasz...
2013. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!