Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Xbox 360 LIVE-ról pár...

Üdv! Xbox 360 LIVE-ról pár játék demo-t nem tudok letölteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom letölteni mert amikor rámegyek,hogy get trial(Pl:Cod Black Ops demojánál),akkor kidobja ezt a hibaüzenetet:

This ithem isn't available from you current location!

Nagyjából tudom hogy mit jelent ez a hibaüzenet,de nem tudom orvosolni.Aki tudja hogy mi lehet a gond nagyon megköszönném ha segítene,mert kezd már zavaróvá válni ez a probléma.


2011. júl. 19. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az, hogy magyar liveal nem érhető el ez a szolgáltatás.


A 2. tippem pedig az, hogy csak gold tagsággal rendelkezők szedhetik le.

2011. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem de szerintem inkább az előző,mert amikor volt goldom akkor sem sikerült.Köszi akkor nem érdemes vele foglalkom.
2011. júl. 19. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

"This item isn't available from you current location!"

Az aktuális tartózkodási helyeden nem elérhető ez az elem.


Megoldás 1: Költözz el.


Megoldás 2: Csinálj új LIVE profilt a demóknak, országnak add meg az USA-t.


Mellesleg hogy jön ez a számtech kategóriába? Vagy esetleg PC-re akarod őket letölteni?

2011. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet jah és bocs elnéztem.
2011. júl. 19. 17:56
 5/5 cipiko22 válasza:

én tudom a megoldást. szerezz egy 4 gb-s penndrive-ot és menj fel ide: [link] . itt a keresőbe beírod a játékot ami kéne és leszeded majd töltsd le az Usb xfat gui Version 32beta3 nevű programot.csatlakoztasd a penndrive-ot és a program file menüjében nyomd meg az open drive-ot. utánna bontd ki a játékot és a mappában lévő mappák nevét másold ki és csináld meg őket úgí ahogy a letöltött mappák vannak.

utánna a legutolsó mappánál nyomj injectet és keresd ki a játék file-ját. ha nem látsz semmit az ablakban ne ijedj meg mert akkor még dolgozik:). fontos hogy a pendrive legyen konfigurálva x360-ra.

ha ezzel kész vagy akkor close drive és húzd ki a gépből. dugd be a boxba és a játékoknál ott lessz.

gondolom slimed van így elől dugd be az alsó részbe :).

ha nem értesz valamit nyugodtan kérdezz.

2012. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!