Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 Játék elronthatja?

Xbox 360 Játék elronthatja?

Figyelt kérdés

Egy Flashelt xboxom van amin fut gond nélkül a red dead redemption a dead space 2 a dirt 3 és a vanquish meg a splatterhouse

a kérdésem annyi lenne hogy az xboxomat elronthatja egy olyan játék amit már nem "bír" a flash ?

(bár érdekes mód 2009 óta hozzá sincs nyulva) azóta már lementem egy faszihoz de az sokat hazudik és inkbáb itthiszek nektek

ő azt mondta hogy elronthatja a gépem de nemtudok nekinagyon hinni mivel 3 2011 es game is megy a gépen


PL most kiirnám a mortal kombat 9 et akkor nem történne semmi a géppel csak kidobna egy erroral? vagy tényleg elrontaná? ha eggyátalán eltudná rontani ?

mert szerintem a gépnek nincs szüksége 10 ezer forintért egy új flashre... miközbe jók a 2011 eleji játékok rá


2011. okt. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem ronthatja el a flashet max nem játsza le mert nem bootol a cd!

a flasht egyedül az update(frissités) baszhatja el ha játékot frissiteni akarsz vagy multizni akarsz vele! sajnos arrol lekell mondani ha flashelt xbox360 ad van:)

2011. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Istenem imádlak köszönöm szépen : )

azért kérdeztem mert seholse találtam rá választ akkor megprobálom a batman-t meg a mortal kombatot : ) eddig nem nagyon akartam piszkálni de ha tényleg nem tesz benne kárt akkor ezigymarhajó :D

2011. okt. 29. 13:02
 3/4 anonim válasza:
tuti nem rontja el... max nem működik de nem ronthatja el..
2011. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM RONTJA EL MAX NEM MEGY A GAME.
2012. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!