Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet megjavíttat...

Szegeden hol lehet megjavíttatni egy LG GD510 Pop-ot?

Figyelt kérdés
az a baja h ki lett mosva és nem reagál az érintésre de bekapcsol és működik mert fényképet tudok vele készíteni :) és érdekelne h mennyiért csinálnák meg vagy beveszik-e alkatrésznek vagy iylesmi ...
2011. júl. 20. 19:54
 1/5 asddaasdda ***** válasza:
hol vetted tmobile vagy vodafone vagy telenor vagy egyéb bolt?
2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az enyém most kaptam meg és t-mobilos asszem ...de ha beviszem mit 'tom én egy használt teló üzletbe ott tudnak segíteni??
2011. júl. 20. 20:04
 3/5 asddaasdda ***** válasza:

ha van rá garancia vidd be a tmobilba kérdezmeg akitől kaptad hogy van e még rá

ha gsm-re gondolsz ott nem biztos hogy megtudják csinálni de ha van rá garancia lehet hogy kicserélik a tmobil-ban

2011. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát volt oylan hely ahol azt mondták esély nincs rá h megcsinálják :/ sza inkább beadtam alkatrésznek ...de köszi a válaszokat :) rég láttam már ezen az oldalon értelmes választ...és örülök neki h nem vagyok "terhes",nincs "prosztatagyulladásom " és hasonlók :)
2011. júl. 22. 06:43
 5/5 A kérdező kommentje:
aki érti érti aki nem az ....nem :)
2011. júl. 22. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!