Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a számító...

Miért nem kapcsol be a számítógépem?

Figyelt kérdés
Nem tudom bekapcsolni a sz. gépemet , bedobja a csökkenetett módot azzal se legutóbbi helyes konfig. azzal windows normál mód azzal se mi lehet a baj hogy tudnám megcsinálni anélkül h szervízbe vigyem?:( pls help elöre is köszi
2011. júl. 23. 20:53
 1/4 sarki ***** válasza:
hat szerintem eloszor nezd bele a gepbe h vmi kabel vagy barmi hardware nek nicsn e kulos baja gondolok itt h kihuzodott feig a kabel stb ha nem akkor rakj ra egy uj windowst ha mukodik orulj ha nem go szerviz
2011. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

HA nem működik akkor sem, ha alaposan átnézed, akkor POROLD KI alaposan.

Párom gépe egyszer olyan mértékben nem akart elindulni, hogy a BIOS sem jött be, semmi. A hiba oka: por. :) Kiporoltuk, máris működött.

2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de végül elivittem maszekbe és elvileg szét ment a vinyóm
2011. júl. 24. 18:31
 4/4 anonim válasza:
nekem is csinalt ijent a gepem parszor ijrainditotam amikor kiirta osze visza nyomogatam minden gombot nem tudom ez avitotae meg de vegul sikerult
2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!