Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki magától a...

Miért kapcsol ki magától a számítógépem?

Figyelt kérdés
Leginkább játék közben szokta csinálni, mostanában egyre gyakrabban. Fogja magát és hirtelen leáll, mint amikor áramszünet van. A ház áramellátása két részre van osztva, már próbáltam azt is, hogy a másikból vezetem át az áramot a gépbe, de kikapcsolt így is. Nagyjából egy hónapja lett kicserélve a processzor- és a winchester ventilátor. Próbáltam azt is, hogy levettem a gép oldalát és melléraktam egy ventilátort, de úgy is kikapcsolt. Valami ötlet? Hálás lennék, ha tudna valaki segíteni.
2011. aug. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
aki kicserélte a processzort, nem ellenőrizte legalább 5x hogy rendesen van-e fent a borda, illetve hogy minőségi hűtőpaszta van-e, ami teljesen befedné a processzor hőleadó felületét.
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, milyen alaplap, proci és táp van a gépben?
2011. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak simán túlmelegszik.Mérd a Proci hőmérsékletét pl. Aida 64 nevű progival ha magasra szökik akkor valószínűleg ezzel van a baj,tisztísd ki vagy cseréld ki a proci ventijét,és paztázd újra!
2011. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A játékban a grafikát a legminimálisabbra tettem, így most nem kapcsol ki, nem tudom esetleg jelenthet ez is valami konkrétabbat. Köszönöm az előző válaszokat, utána járok a dolgoknak.
2011. aug. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!