Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom egyik need...

Miért nem tudom egyik need for speed játéknál sem szélesvásznúra állítani a grafikát?

Figyelt kérdés

laptopom van

driverek rendben vannak és más játéknál nincs ilyen probléma


2011. júl. 24. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A régebbi játékok egyszerűen nem támogatják azt a felbontást, maximum egy kis config buherálással. Az újabbaknak (Shift 2, Hot Pursuit, Shift, Undercover) viszont elvileg nem okozhat gondot egy szélesvásznú képernyő.
2011. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs igazad mert a másik régi gépemen a most wanted is ismerte már a szélesvásznú grafikát de most laptopon nem kinálja fel ezt a lehetőséget

ez ugyanígy volt undercoverben is

2011. júl. 24. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor videokártya driver hiba vagy ha windows 7-ed van az is okozhatja, próbáld kompatibilitási módban. Jobbat nem tudok sry.
2011. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Azzeroth válasza:
Nekem sem engedi:) és nem azért talán mert nem széles vásznú kijelződ van?:) mert nekem az a baj :A nekem 1366x768-as a max felbontásom de ha neked 1440x900 akk igen a driver v mi a hibás :)
2011. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

640x480 800x600 és 1024x768-as felbontások közül tudok választani

széles kijelzőm van a lapotopomon van is oldalt két fekete sáv mert a játék nem tölti be az egész monitort

ezért kéne nekem egy 1366x768 felbontás

2011. júl. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!