Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk bekapcsolni...

Miért nem tudjuk bekapcsolni a számítógépet?

Figyelt kérdés
Elindul a számítógép és csak írások vannak.Megpróbáltam cd-ről indítani a biosz rebdszeren keresztül de nem sikerült.Azt írja hibás cd-rom.újraindítás ctrl+del+alt.ennyi!
2011. júl. 25. 17:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
most megint beállítottam a biosban mindent cd-romra állítottam hogy onnan induljon a gép.Kimutatja indításkor hogy nyomjon meg egy gombot ha onnan akarom indítani de tölti és kiírja hogy lemezindítási hiba ........
2011. júl. 25. 18:44
 12/19 Mugen ***** válasza:

Nos, belépsz a biosba, nem tudom pontosan milyen biosod van, ez az alaplaptól függ. Belépsz keresel egy olyasmit hogy standard cmos features, vagy valami ilyesmi. Valami ilyesmit kell látnod:

[link]

Ha itt csak a CD olvasódat találod meg akkor gáz van. Akkor (ha még garanciás) cseréltetheted ki, vagy vehetsz újat.(Ellenőrizted a kábeleket?)

2011. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ez a boot!


Esetleg javaslat hogy mire állítgathatnám még!


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Ez meg a cmos amit írtál.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. júl. 25. 19:03
 14/19 A kérdező kommentje:
2011. júl. 25. 19:05
 15/19 A kérdező kommentje:
Na másodjára összejött a képfeltöltés bocsi :-)
2011. júl. 25. 19:06
 16/19 Mugen ***** válasza:
Figyelj. Ezen nem tudsz mit állítani, ez kakukk. Vagy a kábel rossz, vagy a merevlemez.
2011. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A képek alapján jöttél rá? Mert ott amit mondtál nem csak a cd-rom vagy mi jelenik meg ezekszerint nem?
2011. júl. 25. 19:12
 18/19 Mugen ***** válasza:
Ha megnézed a második képet van az a sor hogy IDE Channel 3 Slave itt annak kellene állnia hogy [ None] . valószínűleg oda van rákötve a merevlemezed, de az alaplap csak azt érzékeli hogy van ott valami de értelmes dolgot nem tud megjeleníteni. Ebből jöttem rá.
2011. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát mindegy akkor meg kell nézetni. Mindenesetre köszönöm a segítséget.
2011. júl. 25. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!