Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért telt meg mindegyik...

Miért telt meg mindegyik meghajtóm?

Figyelt kérdés
C meghajtó mérete 111GB,ebből 37,2GB szabad.D meghajtóm 165GB és ez szinte teljesen megtelt, pedig fele annyi program van a gépemen,mint amennyi helyet elfoglalnak.Lehet,hogy duplán ment le mindent?És ha igen, akkor azzal mit tudok csinálni?
2011. júl. 26. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rejtett fájlokkal van tele valószínűleg,amiket most nem látsz.

Start/beállítások/vezérlőpult/mappabeállításai/nézet

Itt legörgetve a rejtett mappákat átállíthatod "megjelenítve" és akkor láthatod a sok cuccot,törölhetsz is belőle.

De a törléseket "ésszel" végezni !!

Ezenkívül a lemezkarbantartót is néha futtatni kell a meghajtókon.

2011. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A CCleaner talán segít, le lehet tölteni valahonnan.

Egyébként meg egyre szarabb a vindoz. Én már csak az XP+SP2-t használom további frissítések nélkül, így még elég gyors, használható és nem szemetel annyit. Mindenféle tűzfalak mögül nézelődök, úgyhogy nem gond.

2011. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
réges-régen nem lehet, hogy a op-rendszer telepítésekor több partícióra osztottad a vinyót, és az egyikről megfeledkeztél?
2011. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha más nem, lehet hogy vírus. Elképzelhető.. én azért újratelepítésnél újra formáznám a winchestereket. Vagy csak már sector hibás és haldoklik :)
2011. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs.. sajnos nem értek ezekhez. Lehet elviszem szervízve,vagy ott kinevetnének,ha beállítok ilyen problémával?
2011. júl. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!