Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptopom problémája?

Mi lehet a laptopom problémája?

Figyelt kérdés

tapasztalatok: a monitorom rendszeresen kilép, valószínűleg a gép le is fagy, egy online játék futtatása közben (sok játék szabályosan fut, eddig csak ennél jelentkezett a probléma.) a rendszer biztos hogy tökéletesen működik, többszöri újra telepítés is megvolt. Észrevételeket, válaszokat, megoldásokat Előre is köszönöm...

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=8A872UhRna0


2011. júl. 28. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg Everest-tel a hőmérsékleteket (CPU, GPU). Ha nagyobb a játék futása közben, mint 70-80°C, akkor az a gond.
2011. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Megpróbáltam az everestet is meg még pár ilyen tesztet, semmi probléma nem volt, és a hőmérséklet is optimális volt. Van, amikor a játék fél napig is fut, mire kilép. A videóban pont hamar "elszállt". Egyéb ötlet?
2011. júl. 29. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rákötnék a laptop videokimenetére egy monitort, és ha a monitoron is elmegy a kép, akkor a videokártyával (vagy mással) van baj, ha ott nem megy el, akkor viszont az LCD/TFT kijelzővel.
2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kötekedésből, de más játékoknál miért nem fagy?
2011. júl. 29. 17:08
 5/5 A kérdező kommentje:
szia kipróbáltam/unk mindent, semmi nem oldotta meg a problémát még a biost is frissítettük...
2011. aug. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!