Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az operációs rendszer elkezd...

Az operációs rendszer elkezd bootolni, végez és utána újraindul a gép. Részletek lent, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most vettem használtan egy gépet, működött is rajta minden, teljesen friss operációs rendszer, gondolom az eladás előtt telepítették fel. Beraktam plusszba egy 256 MB-s ramot, és a videokártyát kicseréltem egy ati radeon 9600-ra. Illesztőprogramokat feltelepítettem, működött is minden. Utána beraktam a gyári mellé egy másik vinyót is, a kis pöcköket a hátán kivettem hogy slave üzemmódban legyen. (Tudni kell hogy ez egy másik gépből van, két parícióra van felosztva, egyiken egy teljes operációs rendszerrel.) Beraktam, gép felismeri, működik is. Az új vinyó c meghajtójáról elkezdtem pendrive-ra másolni mindent, hogyha esetleg szügség lesz a másig gépre, akkor csak rá kelljen pakolgatni a pendriveról egy másik vinyóra a cuccokat, és berakni a gépre. Másolás közben programot is telepítettem. Program feltelepült, fut is rendesen, de a másolás közben egyszer csak beállt a kékhalál, azóta van ez, hogy miután végzett az XP a bootolással, újraindul a gép. Valaki tudja hogy mi lehet a gond? Esetleg ha az operációs rendszert újratelepítem?
2011. júl. 30. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
amikor kiveszem az utólag berakott vinyót, akkor is ugyanez a gond
2011. júl. 30. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.

Próbáld újratelepíteni, avval kizárhatod a szoftveres hibát.

Elég erős a tápegység?

2011. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem elég erős, elbírta a konfigot... meg a gép nem egy erőmű, csak zeneírásra vettem
2011. júl. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!