Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérem szépen, valaki segítsen!...

Kérem szépen, valaki segítsen! Kedvencek rendezése?

Figyelt kérdés
Explorer 8-at használok. Bal oldalt fent a kedvencek vannak. Évek óta ha "hozzáadás kedvencekhez" paranccsal elmentek a kedvencek sávba valamit, mindig a legaljára tette eddig. Tehát időrendi sorrendbe. Most valamiért elromlott az egész és ABD sorrendben vannak. Így képtelen vagyok visszakeresni dolgokat, mert az időrendet szoktam meg. Emlékszem rá, hogy kb mikor mentettem le és hol lehet. Hogy lehet visszaállítani időrendbe az elmentett kedvenceimet? tehát, hogy fentről lefelé úgy legyen, hogy a legalsó legyen a legutoljára elmentett. Segítsen valaki, nagyon megköszönném, mert napok óta szenvedek ezzel és nem sikerült visszaállítani. Hol kell visszaállítani? KÖSZÖNÖM!
2011. aug. 1. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
abc sorrendbe
2011. aug. 1. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam így műkszik (XP-n)

C:/Documents and Settings/...felhasználónév.../Kedvencek-re klikk! (ezáltal beléptél a Kedvencek mappába)

A Nézet menüben, bal klikk a Részletekre (csak így válik láthatóvá a mentés dátuma is)

a "Módosítva" attribútumra annyiszor bal klikk, hogy első helyen a legújabb dátum jelenjen meg!


vagy, jobb klikk a Kedvencek mappa üres területén, >Ikonrendezés szempontja > Módosítva...

és bezárod a Kedvencek (Favoritok) mappát.

2011. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2011. aug. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!