Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni win XP ben...

Hol tudom megnézni win XP ben a rendszer sorozatszámát?

Figyelt kérdés
Sok program kéri de a tokot nem akarom minden egyes alkalommal előkeresni...Előre is ksözi
2011. aug. 3. 15:18
1 2
 11/13 legendavagyok01 ***** válasza:

Hamis riasztás.Ez van. Nálam emberemlékezet óta nem jutott át vírus, és ez sem az. De azért megnézettem három progival, és tiszta. Csak a poén kedvéért, az Eset Online Scanner sem talált semmit.

Az eredményeket (results) is megnézheted, mielőtt vírust kiabálsz.

Gondolom a not-a-virus-t (külön kiemelve, milyen elismert) és hasonlókat is beleszámolod.

Egyébként érdekes statisztika a 43-ból 10 (ami nem is tíz), nyilván a többi érdektelen...

Mindegy, sajnállak, ha te mindent kiirtasz, amire a vírusirtód bejelez, anélkül, hogy valójában tudnád, mi is az.

2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

*****


(Recover Keys Portable Enterprise Edition 6.25 MB)

magyar nyelv beállítása:

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából a No one lives forever2 nevü játék magyarítását telepiteném (i2k)amely kéri telepitás közben ezeket az adatokat de nem fogadja el..ez mitől lehet?
2011. aug. 3. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!