Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon hogyan tudom bekapcso...

Igen nemm kérdése:

Laptopon hogyan tudom bekapcsolni a webkamerát?

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire 5750G laptopom, Crystal Eye webkamerával, de nem találom, hogy hol tudom bekapcsolni. Mi a szoftverének a neve? Esetleg külön letölthetem valahonnan? Bár az is lehet, hogy telepítve van csak nem találom. (64 bites Win 7 op)
2011. aug. 4. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fn+F1,F2,F3,F4,F5,F6,F7,F8,F9,F10,F11,F12 amelyiknél kamera jel van
2011. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem pl az Fn+F7-el kell bekapcsolni a kamerát,de ez csak példa,nem biztos hogy neked is ez hanem az aminél kamera jel van
2011. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nincs olyan billentyű. megtaláltam az útmutatóját is, ahol leírja a bill. kombinációkat, de ezek között sincs, pedig van jó pár (pl.: wifi ki/be, monitor ki/be stb.).

a hozzá kapott CD-n, amiken a driverek vannak, ott sem találom.

2011. aug. 4. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg ezt letölteni: [link]
2011. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ennél frissebb szoftvert, ami win 7-el is kompatibilis, telepítettem és amikor indítanám azt írja: "camera not found". MSN-en működik már kipróbáltam, de nekem külön is kellene, hogy akkor kapcsoljam be amikor éppen akarom :)
2011. aug. 5. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást, de sokat kellett keresni:

A kisebb felbontású (pl. 1,3 mpx) webkamerával rendelkező acer laptopokon az ún. BISON, a nagyobb felbontásúaknál (pl. 2 mpx) pedig a SUYIN-t kell keresni. Tehát: Crystal Eye Bison / Crystal Eye Suyin. Drivert felpakol működik!!!

2011. aug. 9. 13:04
 7/8 anonim válasza:
És lehet tudni, hogy a billentyűzeten melyik gomb az, mert nekem is ilyen a laptop-om, és és még a használati útmutatóban sem találok tájékoztatást róla...:S Kérlek segítsetek :) Előre is köszönöm !
2012. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elindítod az Eszközkezelő-t.

Képeszközök:

A te videó kamerád.

Fentre mész.

És klikk a nyilas sorba, hogy: illesztőprogram telepíése!

2015. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!