Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a webkamerát...

Hogyan tudom a webkamerát bekapcsolni a laptopon?

Figyelt kérdés

msi cr 650-es laptopom van,a papírja szerint az fn+f6 billentyűkkel lehet engedélyezni, vagy letiltani a webkamera funkciót. Ezenkívül mit kell még csinálnom?

Az eszközkezelőbe megnéztem, működőképes a kamera, csak éppen nem tudom bekapcsolni.(Egyébként windows 7 van rajta és a windows live messengert is ráraktam)


2011. júl. 30. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ha az eszközkezelőbe ott van akkor be van kapcsolva,de ez nem olyan mint az xp hogy a sajátgép-be ott van a kamera,ezt csak úgy tudod használni ha el kezdesz a messengeren webkamerázni,vagy letöltöd ezt: [link] és ha működik akkor ebben a programban látni fogod magad a képernyőn :)
2011. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos továbbra sem boldogulok,a messengerben nem találom azt amit írtál,a www.manycam.com-on pedig a vírusírtóm megtagadta a letöltést, mert szerinte ez az oldal nem biztonságos.
2011. júl. 31. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok.Nekem is MSI laptopom van de nekem gyárilag rajta van az MSI EasyFace 2.0 és nekem ezzel megy a kamera,ha rajta van és nem működik akkor garancia szervíz
2011. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még annyi hogy az eszközkezelőben az ismeretlen(esetleg az egyéb) kategóriában van vagy képeszközök csoportba rakta?
2011. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A képeszközökre kattintva jön elő, s azt írja,hogy az eszköz megfelelően működik.
2011. aug. 1. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Az MSI EasyFace rajta van?
2011. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
töltsd le ezt: [link] és ellenőrizd hogy minden beleértve a kamera programja is rajta van
2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az MSI easyFacet nem találom.
2011. aug. 1. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor a live update 5 programot töltsd le és azzal ellenőrizd az illesztőprogramokat ( [link] )
2011. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget, végre sikerült az alt+f4-el bekapcsolnom.
2011. aug. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!