Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell átvenni kazettáról...

Hogy kell átvenni kazettáról gépre a filmeket?

Figyelt kérdés
Vannak régi kazettáim amiket szeretnék gépre másolni, de nem tudom mi kell hozzá, kábel, program, stb... Légyszi segítsetek.
2011. aug. 5. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először is kell hozzá egy videó lejátszó. :-D Utána kell egy digitalizáló is. Lehet kapni beépíthető (PCI) és külső (USB) eszközt is. Amit most hirtelen találtam egy beépíthető darab: [link]
2011. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tv tuner kártya nem jó?
2011. aug. 5. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében, hogy TV tuner. AZ csak tévézésre jó... Ide digitalizáló kell.
2011. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:

A tv tuner kártya is teljesen jó, lényeg hogy össze tudd kötni az eszközöket. Tök mindegy, honnan jön a jel. (Mondjuk nem árt, ha az analóg jellel boldogul.)

Nekem egy ilyen régi tv kártyám van, és ezzel szoktam vhs filmeket átírni, ha megkér valaki.

[link]

2011. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ennek az eszköznek a hivatalos neve a digitalizáló. Ha azt mondod a boltban, hogy TV tuner akkor azt fogják kérdezni, hogy digitális vagy analóg sugárzás vételére alkalmas karit keresel?(Amivel csak tévézni lehet.) Ennek a neve digitalizáló. (Első voltam.)
2011. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!