Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet telefonról/T-mobi...

Hogyan lehet telefonról/T-mobil/ a Facebookra írni?

Figyelt kérdés
Ingyenes?
2011. aug. 5. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A T-mobile hálózatában igen, ingyenesen lehet facebookozni, de csak a szöveges alapú verziót (képeket ha nézegetni akarsz az már pénzbe kerül). Annyi a teendőd, hogy a telefon böngészőjében megnyitod a 0.facebook.com címet. (Nekem egyébként írni is szokta felül, hogy ingyen facebook a T-Mobile HU hálózatában vagy ilyesmi)
2011. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a netre elő kell fizetni, csak forgalmi díj nincs.
2011. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kezdők kezdője vagyok.Ráadásul 40+.

Inkább elméleti a kérdés,mivel láttm.hogy fiatalok írnak az üzenőfalra a mobiljukról...pl.a melóhelyről.

A tudásom odáig terjed,hogy a mobilról nem szabad "felmenni" a netre, mert az ember gatyája is rámehet.

2011. aug. 6. 14:28
 4/8 A kérdező kommentje:
azért a konkrét érdeklődés,mert a jövő heti kirándulás...ami az otthonomtól 400 km lesz...tudnék írni haza-akár a facebookra-pár sort ingyen.
2011. aug. 6. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Külföldön már nem T-Mobile HU hálózatban leszel szóval ott valószínűleg nem sajnos.
2011. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem külföld...Szegedtől~Észak-Dunántúlra megyünk.
2011. aug. 6. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát onnan akkor nyugodtan! :)
2011. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem a napinet (vagy valami hasonló nevű) szolgáltatás napi 250 forintba kerül, ha használom. Ezért kapok 10 megát, abból el lehet lenni egy ideig.

Persze külföld az más tészta.

2011. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!