Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Vegyész...

Mi a különbség a Vegyész informatikus és a Programtervező matematikus között?

Figyelt kérdés

Vegyész informatikusból lehet tovább szakosodni programtervező matematikussá?


Mert mind a két pálya nagyon érdekel.


2011. aug. 7. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem kb. annyi hasonlóság lehet benne, hogy mindegyiknek lesznek informatika órái...


Szerintem elég eltérő a két szak, de keress az egyetem honlapjain mintatanterveket, így látni fogod, hogy melyik szakon milyen tantárgyak vannak, ha pedig még bővebben érdekel, akkor az egyes tárgyakról is megtalálhatod a tantárgyprogramot.

2011. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Még csak annyit kérdeznék, hogy melyiket ajánljátok, hogy a három év vegyész képzés után a Vegyész informatikus képzést, vagy a Programtervező matematikust válasszam?

Mert az informatika és a vegyészet is ugyanannyira érdekel.

2011. aug. 7. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Várd meg, hátha ír valaki, aki egyiket vagy másikat tanulja...


én azt mondom nézd meg a tantágyakat, mikről lesz szó az egyetem 3.5, illetve 5 évében. A programtervező főleg programozni fog, illetve nagyon erős matematikai képzés lesz, mert meg fogják tanítani a matematikai alapjait, illetve az algoritmusokat, hogy hatékony programot írjatok.


A vegyészinformatikusról felmerül bennem, hogy szükség van konkrétan ilyen végzettségű emberre? kevesebbet fog tudni, mint egy vegyész. és kevesebbet is fog tudni, mint egy informatikus. ha tényleg ugyanannyira érdekel mindkettő, akkor én a programtervező matematikust választanám.


de várd meg, talán írnak olyanok is, akik az egyik vagy másik képzést csinálják.

2011. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!