Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Értem a 3ds látványtervezés...

Értem a 3ds látványtervezés tudományát, de nem találok munkát rá. Ötlet?

Figyelt kérdés
Legfőképp belsőépítészeti témák, belső terek, áttört falak, bútorok, beépített szekrények, szobaberendezés, teljes lakás látványterve, házak átépítések betextúrázás, világítástecnika, belsőépítészet, videó, panorámakép a belső térről, animált részletek, váltakozó fények. De nincs rá munkám 18 éves vagyok és úgy tanultam meg, hogy apám ezzel foglalkozik. Sajnos ő nem tud munkát adni, csak nagyon ritkán amikor a felesleget átadja. Ő egy cégen keresztül kap munkákat. A cég tele van, plusz emberként nem férnék el.
2009. ápr. 12. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
belsőépítész szakra mennék jövőre a Moholy-Nagy Iparművészeti egyetemre, de a BMA képzésen kívül már kb mindent tudok, hogy elkezdhessek dolgozni. Akármikor fel tudok vázolni belső tereket, és volt is már rá példa. Csak sajnos még nem jött össze folyamatos kontakt. Évente 2x 3x kapok apámtól olyat amit ő már nem tud megcsinálni.
2009. ápr. 12. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen tudással próbálj meg keresni egy lakástervező céget, ha találtál, vigyél portfóliót a munkádból, hogy láthassák, hogy mit tudsz alkotni. ;)
2009. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, bár a portfoliot jövőre fogjuk elkészíteni, az egyetem végett, külön egy belsőépítészeszeset, illetve, rajz mintázás, korábbi szaki munkák. A külön portfoliobol akkor nyomatunk majd többet. Király, mert apám egy studio-nyomdában dolgozik, és tudnak nyomtatni pl átlátszó pvc-re , vagy matt pvc-re, nagyon érdekes füzetet lehet így összerakni
2009. ápr. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!