Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 12 éves fiú vagyok. Most...

12 éves fiú vagyok. Most kezdem a főzés tudományát. Szerintetek mit főzzek?

Figyelt kérdés
szeretnék valami bonyolultabbat főzni. a palacsintasütés már naon jól megy. legutóbb tarhonyát főztem pulykahússal.
2011. szept. 29. 17:11
 1/10 anonim válasza:
100%
csinálj rakott krumplit :D
2011. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Először is szeretnék gratulálni! Értelmes srác lehetsz. Nagyszerű hogy elekzdtél megtanulni főzni, az egy srácnak mindig jól jöhet, na meg ezt a lányok is szeretni fogják :-)


Kinek mi a bonyolult étel. Szerintem a Bolognai Spagetti egy olyan étel, amely azért nem mindegy hogy készítünk el, lehet kevésbé finommá, és nagyon finommá tenni, vagy még elrontani is...Egyébként én csak gombával szoktam csinálni. Azt szerintem jó megtanulni.


Talán esetleg még különböző gyümölcs süteményekel is megpróbálkozhatnál. Igaz, az már sütés, de szerintem valamilyen szinten kapcsolódik a főzéshez

2011. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lecsó, pörkölt, ezek sem bonyolultak.
2011. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lasagne. Annyira nem bonyolult mint amiennek tunik, de elég pepecs. Próbáld ki. A neten nagyon jó receptek vannak. Ajánlom a darálthúsos verziókat.
2011. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

- paprikás krumpli

- mákos/diós guba

- hagyma-, paradicsom-, gyümölcs-, hús, stb krémlevesek

- rakott krumpli

- pörkölt, rizses hús

- tejbegríz, tejberizs

- lecsó tarhonyával

- bmilyen tészta, sonkás-tejszínes, milánói v ilyesmi szósszal

2011. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi minden választ! még gondolkozok hogy melyiket válasszam, nagyon hasznos ötletek voltak :)
2011. szept. 29. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Csirke mellet sóz, borsoz 1 estére pácold natúr joghurba, forgasd bármilyen összetört sós kekszbe vagy chipsbe

sütőpapiros tepsin told 25-30 p. sütöbe.

2011. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az elsők között tanultam meg a pizzát. Pár órába beletelik, míg elkészül, de megéri.
2011. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a pizza már megy! :D
2011. okt. 1. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Na készlettél vele?
2017. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!