Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy milyen programm...

Fanni91 kérdése:

Ki tudja, hogy milyen programmal lehetne, illetve hogy hogyan, egy ehhez hasonló videót készíteni? Itt a videó:

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zWpFDLCR9U8


Szóval ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!


2011. aug. 15. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
SonyVegas-al meg lehet oldani.
2011. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sony vegas, és tanuld meg kezelni, nehogy már nekünk kelljen leírni, hogy mit csinálj! Ilyen erővel azt is kérhetnéd, hogy vágjunk össze neked valami ilyesmit.
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előszőr is köszi a választ! A Sony Vegas programot sajnos nem ismerem, ezért lehet hogy most butaságot kérdezek, de ezt le lehet tölteni valahonnan vagy meg kell vennem külön. Meg persze olyat hogy kezelési kézikönyv vagy valami segítség hozzá, van valahol?

Van még egy videó, aminek tetszik az eleje, és ez szerintem benne van valamelyik videó szerkesztő programban, mert már láttam több helyen is, de még nem találtam meg.

Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=BQIArzdy5HI

Erre valami ötlet hogy ez melyik szerkesztő program?

2011. aug. 17. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy sima slideshow. Ezzel meg tudod csinálni:

[link]

2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a vegas 7-est használom. Nem a legújabb, de szerintem tökéletes. Többet tud mint én.

Itt van infó + letöltés link:

[link]

2011. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami az első videóban van úgy 4 másodpercnél az inkább Adobe After Effects szerintem :D
2011. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és az ötleteket, kipróbálom és megnézem őket. Ami a második videóban van, az elején és ilyen slide szerű azt szeretném a videó elejére rakni és utána azt összekapcsolni a videóval.

Köszönöm a linkeket is.

2011. aug. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!