Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néhány oldal megnyitásánál...

Néhány oldal megnyitásánál újraindul a gép. Youtube videó indításnál hasonló a helyzet. Mi lehet az oka? Okai?

Figyelt kérdés
Más oldalakon nincs ilyen jelenség. Mintha a forgalom hirtelen növekedése okozná úgy sejtem. A gép p4/2.4 és nem rég lett újratelepítve xp. Patch kábel cserét próbáljak?
2010. szept. 14. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom lehet, hogy túl melegedik valami...én hirtelen a videókártyára gondoltam
2010. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Codec problémára tippelek.Ez lehet annak a codec-nek hiánya is, amelyiket a gép akarja használni, de nem tudja betölteni, vagy helyesen futtatni.


Internet Explorer, Firefox, vagy más internetező progi alatt jön ki ez a hiba?


Próbát megér:


-Ha tiszta a windows-od, küld fel hibajavító packokat letölteni.

-Frissítsd a CodecPackot is, használd a legfrissebbet.

- Regisztrációs adatbázist rendezni kellene ( Ccleaner jó, sok hibát megtalál).

-Driver-frissítések, elsősorban videó és hangkártya.


Internet Explorert inkább ne használj, használj más progit netezéshez. Pl.: Chrome ( kezdetleges, de jó), vagy másikat, amelyik neked jobban bejön.


Windows XP-t frissiíts elsőre és a codec-et.


Utána próba.


Az összes többit akkor, ha ez nem hoz eredményt.

2010. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajna semmi változás. IE és FF alatt is megy. FlashPlayer van. Frissített win fut. Ffdshow, ac3 van a gépen. Ccleaner-t használtam.

Talán driver frissítéseket megpróbálom...

2010. szept. 15. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ffdshow hogy van beállítva?


Volt nekem olyan problémám vele, hogy alapra volt állítva, mivel akkor gyengébb volt a gépem, ezért pont a youtube-nál fagyott ki nekem az egész gép, mivel a filmet nem tudta rendesen lejátszani. Hibajelzéssel újraindult.

Mint később kiderült, kompatibilitási probléma volt a codec és a film kódolása között.


Kérés:

Ha sikerül megjavítani, kérlek írd ki, hogy mi volt a hiba, és mit csináltál, hiszen lehet, hogy egy másik ember is épp ez miatt problémázik, így neki is segíthetsz.

2010. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK...majd jelzek.
2010. szept. 16. 20:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Hali! Leszedtem az ATI drivert, azóta működik minden. Gondolom frissíteni kellet volna, de nem volt kedvem. Megy alap-ból xp alatt.
2010. szept. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!