Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tanácsok, mit tehetnék? (SÜRGŐS)

Tanácsok, mit tehetnék? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

Már írtam régebben kérdést ez ügyben, de akkor nem kaptam rá olyan választ, ami megoldotta volna (remélem most másként lesz:)).

A probléma a következő: a számítógépem vezérlőpult-megjelenítésében valami el lett állítva, mert amikor bekapcsol a gépem, akkor a következő történik: bejön a kép, elkezd tölteni a windows xp, de amikor fel kéne jönnie az ablaknak, ahova be tudom írni a felhasználónevet és a jelszót, sötét lesz minden. ha vakon beírom a jelszót, hallom a windows signálját, hogy belépett, csak épp a képernyőn nincs semmi. (a hangszóró a monitorba van építve, úgyh szerintem azzal sincs gond).


mit tudnék kezdeni? légyszi írjatok valamit, mert nem hiszem el, h nincs megoldás. esetleg arra gondoltam (nem vagyok számítástechnikai zseni úgyh ne röhögjetek ki, a hülyeséget írnék :)), hogy szerzek vhonnan egy telepítő CD-t (pl. vistát) de fogalmam sincs, hogy rá lehet-e tenni a gépre 2 op. rendszert és hogy lehet kiválasztani, melyikkel indítson. + nem tudom, mi történik egyáltalán, ha egy olyan gépbe rakom a CD-t, amin már van egy rendszer. hogy kell majd futtatni? (ha csak bejelentkezés után, meg vagyok lőve...)


remélem, tudtok segíteni, mert fontos lenne-

köszi a válaszokat!


2011. aug. 16. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

olyat próbáltál h megszünteted a jelszót?

aztán pár indítás után újra adsz neki jelszót ha ez fontos neked.

2011. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán menny el egy számítástechnikai boltba és kérdezd meg ott, mert ott értenek hozzá :) vmi szerelőt próbálj kérdezni.
2011. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán újra kéne húzni ezen a gépen is az oprendszert,és megszűnne minden problémád
2011. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
seven, lehet, h én én magyaráztam rosszul a problémát (ha igen, akkor bocsi :D). nem a jelszó a probléma, hanem h nem látok semmit a képernyőn :D
2011. aug. 17. 08:41
 5/5 A kérdező kommentje:

14.00

nem vagyok túl jó az ilyen dolgokban, úgyh fogalmam sincs, pontosan h kell csinálni... előtte le kell törölni róla a régi op. rendszert? (ha igen, hogy?)

2011. aug. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!