Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan számítástechn...

Mondanátok olyan számítástechnikai boltot ahol elfogadják a Sodexo iskolakezdési utalványt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 09:42
 1/9 urimate ***** válasza:

[link]


Itt válaszd ki, hogy hol akarsz találni (meg az első legördülőben az ISKOLAKEZDÉSI TÁMOGATÁS utalványt), mivel nem írtad meg hol laksz, aztán böngéssz a listában.

2011. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én konkrétan boltot kértem mert ez a kereső semmi használható helyet nem ad ki. :/
2011. aug. 16. 09:48
 3/9 urimate ***** válasza:
Hát akkor nagy valószínűség szerint nincs olyan, ahol elfogadnak. Ez a kereső nem véletlenül van. De egyébként még mindig nem írtad, hogy melyik településen keresel. Ha én most azt mondom, hogy Mucsalyröcsögén a PC Kuckóban lehet ilyennel vásárolni, az nyilván nem megoldás neked....
2011. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen mindegy hogy hol van a bolt, de jó ha Pest megyében van. :)
2011. aug. 16. 10:13
 5/9 urimate ***** válasza:

- [link]

- Árpád Computer, 1042, Budapest, Árpád u. 94.

- CCPC Számítógép Szaküzlet, 1054, Budapest, Garibaldi u. 1. (www.ccpc.hu)

- Central Computer, 1211, Budapest, Szent Imre tér 19.

- eBolt Internetes Műszaki Áruház, 1117, Budapest, Hauszmann Alajos u. 4. (www.ebolt.hu)

2011. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor az eBoltnál elfogadják az utalványt? Ott egész normális árak vannak. :)
2011. aug. 16. 10:53
 7/9 urimate ***** válasza:

Az eBolt vásárlási utalványokon kívül ügyfélszolgálatunkon az alábbi ajándékutalványokkal is fizethet:


– Sodexo Ajándék utalvány

– Sodexo Iskolakezdési utalvány

– Ticket Compliments Top Premium Ajándék utalvány

– Ticket Service Beiskolázási utalvány

– Chéque Déjeuner CADHOC

– Chéque Déjeuner Sulicsekk

– Chéque Déjeuner Kultúrcsekk

– Chéque Déjeuner Otthoncsekk


Ezt írják az oldalukon, szóval lehet. Én szoktam náluk vásárolni, de nem utalvánnyal, úgyhogy személyes tapasztalat ezen a téren nincs.

2011. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, te vagy a megmentőm. Ha ezt írják akkor biztosan lehet náluk azokkal fizetni. :) Megy a zöld kéz.
2011. aug. 16. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Urimate te tényleg egy hős vagy!!!

Köszi már én is kerestem ilyen boltot!Mindegyik válaszodra zöld kéz!

2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!