Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki akartam csomagolni egy...

Ki akartam csomagolni egy filmet, és azt íra ki, hogy . Part1. rar - az archivumnak nincs vége. Most melyik részét szedjem le újból? Az 1. -et, vagy az utolsót?

Figyelt kérdés

Mert az 1.rarnak akkora a mérete mint a többinek, 100 mega, viszont amikor a 7.rar-t, tehát az utolsót pendrivra tettem, túl hamar leválasztottama pendriv-ot és vmi hibát akkor ki is írt, szóval lehet h a 7-essel van gond. Szerintetetk melyikkel lehet gond?

vagy maga a feltöltés szar, úgyh ne is szarakodjak vele (elég korlátozottan tudok tölteni, úgyh nem mindegy melyikkel szarakodok, ezért kérdezem. ha nem lenne korlátozásom, akkor újból leszedném mindegyiket)


2009. ápr. 14. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
kell lennie valahol egy .sfv file-nak is, azt futasd (pl. total commanderrel), ez le fogja ellenőrizni a .rar-okat, és kiirja, hogy melyik file hibás, vagy melyik hiányzik. de a kérdésből itélve az első file-al mindenképpen gond lesz.
2009. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha part1.-et ír ki hibának, akkor értelem szerűen az a hibás,nézd meg hogy mindegyik rar egyforma méretű e, az útólsónak nem kell egyforma méretűnek lennie, mert az a maradék,...szedd le még1szer az 1. rart, és jó lesz..
2009. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2009. ápr. 15. 09:12
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor is ha rendesen megvan a100 mega mérete???
2009. ápr. 15. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
így sincs vée??? amikor teljes a mérete, még bite*ban is u.akkora!!
2009. ápr. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!