Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet formatálni az...

Hogy lehet formatálni az egyik meghajtót? Többi lent!

Figyelt kérdés
Segítség kéne nekem! Még sohasem formatáltam életemben, és nem tudom mit kell csinálni! Ha esetleg valaki tudna segíteni annak örülnék!
2011. aug. 17. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Jobb egérklikk a Sajátgép/Számítógép ikonra és válaszdd a kezelés menüt.

2) Válaszdd ki a megfelelő lemezről a megfelelő partíciót és jobb klikk után válaszdd a formázás menüt.

3) Ezután megadhatod mi legyen a kötet neve és még sokminden, maradjon az eredeti fájlrendszer (99% NTFS) és a többi is foglalási egység is jó ha alapértelmezett. A gyorsformázás nem kell hogy kipipálva legyen és a tömörítés sem.


Ha a formázni kívánt meghajtón van az op-rendszer akkor csak újratelepítéskor tudod formázni.

2011. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajátgép->meghajtó kijelölöd-> jobb gomb-> formázás-> vagy simán vagy gyorsan formázod. (én mindig külsős progit használok: partition magic )
2011. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Win 7 vagy XP?

Win 7-nél:Sajátgép-->Jobklikk a merevlemezen-->Formázás

2011. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!! Nagyon sokat segítettetek!!!!
2011. aug. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!