Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen billentyűzetet ajánlotok?

Milyen billentyűzetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Üdv! Szeretnék beruházni egy gaming-billentyűzetre, lehetőleg nem túl drágán. 12 000 Ft lenne a max. amit most rá tudnék szánni. Mondjatok márkát/típust és árat is ha lehet.Csak gaming-billentyűzet érdekel, mert játékra használnám nagyrészt, és a régi már elég kopottas, és a gyűrődést se bírja, bár nem gaming csak egy sima mezei klaviatúra (: (Ja és természetesen használt cucc nem érdekel.)

A válaszokat köszönöm előre is..


2011. aug. 17. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Ó és ami még fontos, hogy csak MAGYAR nyelvű billentyűzet jó.

Kinéztem egyet ennek az ára is vonzó:

[link]

Várom válaszaitokat

2011. aug. 17. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ilyen drágán billentyűzetet venni.Én magam is nagy játékrajongó vagyok és sima mezei tescoban kapható bill-t használok.
2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit te kinéztél az csak pénzpocséklás... Mivel nincs benne semmi extra.. azért 6000 Ft mert sárga a wasd és nyilak?

10 000 Ft alatt hülyeség gamer bill.-t venni, ezzel nem azt jelezném hogy én olyan vastag vagyok, nekem egy 1000 Ft-és Genius Slim-em van.. és tökéletesen megvagyok vele elégedve, pedig én is játszom

2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzőknek is igaza van...én meg csak spontán pénzkidobásnak tartok egy "gamer" billentyűzetet.


Egy gagyi gamer meg csak azért drága mert gamerként van eladva...hurrá.


Egyrészt, játszni simán lehet egy olcsón is, de 12k-ért már kapsz sztem elég korrekt billentyűzeteket.


Inkább a minőségre menj ne arra hogy gamer legyen. Veszel egy tartós billentyűzetet, aminek a gombjai nem kopnak el 1 hónapon belül, nem kotyog stb....sokkal jobb szolgálatot tesz.

2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj.Biztos nem fogsz cslódni.

Arctosa Black Gaming 11 375 Ft

[link]

2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem fogsz csalódni a Razer Arctosa-ba.
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 22:14 neked is köszönöm, ez tetszik!

Szerintem beújítok egy ilyet, nettó 9 100 Ft nagyon jó, és a cucc is annak tűnik.

2011. aug. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!