Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok nekem?

Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
szeretnék egy uj lehretüleg LG vagy Samsung LCD tv-t venni... Nagyon nem értek hozzá de egy olyat keresek ami kb 100cm átmérőjű vagy ennél nagyobb és nem olyan drága... Meg azt se tudom hogy mit jelent a FULL HD meg a HD Ready
2011. okt. 18. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nincs választási lehetőséged.


Én TV-ből, monitorból mindig a Samsungot preferálom, a Samsungnak pedig időről időre cserélődik minden kategóriában a kínálata. Vagyis azt tudod megvenni, amelyiket jelenleg annyi pénzért árul, amennyid van rá.


A 100 cm az 37''.


Ilyen méretben csak FULL HD-t éri meg venni (a FULL HD a jelenlegi legnagyobb felbontású videókat jelöli, ezeket tudja jól megjeleníteni a TV; a HD Ready pedig a 720p felbontású videókat, amelyek szintén high definition képminőségűek, de kisebb felbontásúak).


Pénztrácádtúl függően ezen 2 TV közül választhatsz:


[link]


[link]

2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 18. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ASUS-t használok már négy éve, semmi baja sincs. VW195 19-es szélessávú.
2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!