Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért állitódik el a dátum és...

Miért állitódik el a dátum és idő a gépen? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem frissül a dátum és az idő.Olyan,mintha kikapcsolás után az időszámitás is kikapcsolna vagy nem lenne automatikus szinkronizálás,pedig be van kapcsolva.Lehet hogy az internetkapcsolat miatt?Nemrég kezdte el ezt csinálni de nagyon idegesit...
2009. ápr. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az alaplapi elem adta meg magát.

Azt hiszem a win csak hetente egyszer szinkronizálja az órát.

2009. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már hasonlóképpen és meg kell erősítenem az előttem válaszolót: az alaplapi elemmel van a hiba. Miután kicseréltem rendesen működött.
2009. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szinte vadi új a gép,ilyen hamar megadja magát?ha igen hol lehet kicserélni?
2009. ápr. 17. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vadi új a gép akkor gondolom van rá garancia. A garancia papíron fel van tüntetve hová kell szervizbe vinni. Hívd fel őket, mond el, hogy itt és itt vetted a gépet és, hogy nem kóser az elem, ők megmondják mit, mikor, hova... Ha nem akarsz ezzel szórakozni akkor te is kicserélheted az elemet, csak ehhez szét kell szedni a gépet és akkor elveszik a garancia.
2009. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!