Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül a rendszert...

Miért nem sikerül a rendszert kiírni?

Figyelt kérdés
Szeretném a gépet ujrarakni, kiírok egy uj rendszert,és nem akkarja be bootolni,de másik renszert bebootolja(2 rendszert is irtam ki és nem mennek)valaki leírná hogy kell kiírni??
2011. aug. 24. 20:50
 1/3 Argloss ***** válasza:

Szerintem csak nem állítottad be a boot sorrendet BIOS-ban. Első helyen kell lennie a CD/DVD-nek ha telepíteni szeretnél és csak utána a merevlemeznek... Mondjuk mostanában már van boot menü is a gépeket, szóval ott be kellene állítani, hogy ne merevlemezről induljon.


Bár lehet, hogy nem jól értettem. Szóval kiírni meg úgy kell, hogy nem adatlemezként írod ki úgy, hogy csak 1db lemezképet raksz a cd-re, hanem elmentett projektként vagy daemon tools programmal berakva virtuális meghajtónak és úgy másolni...

2011. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a BIOS-ban bevan állítva,és a deamon toolson keresztül irtam ki szoval nem értem...
2011. aug. 24. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

"deamon toolson keresztül irtam ki"


Gratulálok. Menj el a boltba, vedd meg, azzal nem lesz gond.

2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!