Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül aktiválni...

Miért nem sikerül aktiválni az eredeti Windows 7 operációs rendszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem a Windows 7 eredetiben van meg, és már egy ideje ezt használom. Többször újratelepítettem már a gépet erről a DVD-ről, és eddig mindig sikerült aktiválni.


De mikor egyszer újratelepítettem, nem sikerült aktiválnom a Windowst. Most újratelepítettem mégegyszer, és megint az a baj hogy a termékkulcs nem használható. Mi lehet a probléma?


Előre is köszönöm a segítséget


2011. aug. 22. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az eredeti Windows az Valódi Előny, a Microsoft szerint is...


Hívd fel az MS ügyfélszolgálatot, mondd be a kulcsot, aztán megmondják, mi van.

2011. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg OEM verziód van. Szükség lehet telefonos aktiválásra. A szám ingyenes (80-as), a rendszered adni fog egy kódot azt be kell pötyögni a telefonba, majd a kapott másikat vissza a Windows-ba. Az egész automatizált, és működik.
2011. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem is ez volt, én rámentem, hogy kulcs módosítása megadtam neki megint ugyan azt a kulcsot és utána kiírta, hogy aktiválva:)

2012. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!