Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha eredeti WoW szerón akarok...

Ha eredeti WoW szerón akarok játszani, szükséges megvennem az összes darabját (Classic, BC, WOTLK, Cata)? Vagy használhatom azt a wowot is, amelyel törtön is vagyok, és vegyek egy feltöltő kártyát az accomhoz?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,(olyanok válaszát várom, akik eredetin vannak, és biztosat tudnak mondani! ) Szóval olvastam sok helyen utána, de még minding nem tudom, mert egyik ezt mondja, másik mást:S Szóval az én elméletem : Megveszem az összeset, és a cd kkel kapott kóddal tudom fennebb és fennebb updatelni az accomat egész Cata ig , és a game card pedig ad 60 napot ! Ez a helyes eljárás, vagy ha nem, akkor mi? Kérlek help! Undermurder92@yahoo.com Ide is várom a segítőkész jelentkezését!
2011. aug. 24. 21:10
 1/9 anonim válasza:
Feltöltőkártya + alapjáték kell. De ha TÉNYLEG wowozni akarsz katáig megveszed mind.
2011. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, szóval én ha megveszem a classicot, és egy feltöltőt, akkor feltudom a karim húzni 60 ra ha jól értelmezem, és lessz 60 napom rá:D Annak a folyamata érdekelne, hogy az orig lemezzel kapott kód alapján lessz moondjuk adott esetbe CLassic az accom státusza ? Utána meg updatelem felfele a kódokkal, amikor veszem a többit lemezt?! Am már törteken tolom v 4 éve, csak már unalmas, semmi játékélmény.
2011. aug. 24. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM kell megvenni egyiket sem.


letöltöd a battle.net-ről az online telepítőt két klikk, és letölti a 20 gigáját.


de ha te mindenképp erősködsz a vásárlás mellett, akkor jónapot!

2011. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21:35

:D én nem erősködök , gondolom te eredetin tolod! Nekem megvan a 20 gigás cucc amirő beszéltél! Megvan a trial accom ami 20 lvl ig megy, de én abból hogy csinálok Catás akkot ? azt magyarázd el nekem kérlek :D Köszönöm előre is !

2011. aug. 24. 21:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért nemtudom miafaszvan, mert egyik ember ezt mond, a másik mást. Lásd első válaszolót, második meg megint mást.
2011. aug. 24. 21:41
 6/9 anonim válasza:
Megkell venned mind. Mive mindegyik játékhoz tartozik egy serial ami a dobozodon van rajta és azt az accountodba be kell pötyögnöd, hogy hitelesítsd a catat pl. Vagy marad a netes vásálás amit az előttem szóló mondott. Nem a játék a lényeg hanem a serial amit hozzákapsz.
2011. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, szóval akkor megveszem egytől egyig :) Szerintem elsőnek elég lessz egy Battle Chest is, azzal elmegyek 70 ig, meg mellég egy kártya. Nem hinném hogy a netes vásárlás olccsóbb lenne, szóval mind1. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. aug. 24. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne, elég lesz a Classic, WoTLK és a Cata. A Classic-ba már hozzátartozik az ingyen BC:-)
2011. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha, azt énis olvastam, de bíztosra megyek, így Battle Chestet rendeltem :D nem sokkal drágább(párszázzal) :)
2011. aug. 26. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!