Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbook-ra lehet Windows XP-t...

Netbook-ra lehet Windows XP-t telepíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Netbook-omon Windows 7 Starter volt, és újra szeretném rakni, van jogtiszta XP-m, külső olvasóval (usb-s) szeretném újratelepíteni, de nem engedi azt a lehetőséget hogy XP feltelepítése. Miért van ez?
2011. aug. 24. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
be kéne állítani a BIOS-ban a Boot Device Priority-t
2011. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell? Kérlek válaszolj, nagyon fontos lenne...:/
2011. aug. 24. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
A mondat első felét értettem, hogy be kéne állítani, a többi elég homályos nekem...:$ Amúgy mielött még megkapom, fel tudom telepíteni persze, csak netbook-al nem volt még ilyen dolgom.:/
2011. aug. 24. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo,

en is ezzel bajlodom.Sajnos nem tudom a valaszt.Lehetni lehet,de azt szeretnem megkerdezni,hogy miert nem felel meg a win7?

Csak azert kerdezem,mert nekem is lesz egy netbookom(eeepc)es win7-et szerettem volna rarakni.

2011. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amugy amikor bekapcsolod a geped,mielott az op.rendszer rajta elindulna(amig csak azok az irasok jonnek ki-a bios toltodik) megkell nyomni egy gombot(lehet f2 stb ez tobb dologtol fugg) es akkor kerulsz a bios ba.

Ott lesz egy olyan ful,hogy BOOT.Arra ramesz es ott boot device priority-nal allitsd a kulso olvasot elsonek.

Ekkor f10(ez a mentes es kilepest jelenti,de mas is lehet) es ujraindul a geped.Ezutan majd felkinalja neked a telepitest az indulasnal.

Amugy azt is kene tudni,hogy bootolhato-e az a lemez ,ami az olvasoban van.

2011. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!